Hypotéka a finančné služby od Winners Group a.s.


Vyberte si službu a vyplnte prosím krátky kontaktný formulár. Následovne sa vám ozve hypotekárny špecialista.

Hľadáte pre svoje budúce bývanie ten najvýhodnejší spôsob financovania? Je podľa Vás Vaša súčasná hypotéka nevýhodná a myslíte si, že na trhu určite existuje lepší úver na bývanie? Získajte ho s Winners Hypotékou.

Winners Hypotéka je jedným z členov finančnej skupiny Winners Group. Špecializuje sa na odborné a nezávislé poradenstvo pri sprostredkovaní finančných produktov vo forme úverov na bývanie určených pre bežnú verejnosť. Winners Hypotéka je partnerom množstva bánk, pričom svojim klientom sa snaží z ich ponuky vybrať riešenie šité priamo na mieru.

Ponúkame Vám možnosť nájsť optimálne financovanie kúpy nehnuteľnosti alebo refinancovania Vašej súčasnej hypotéky. Vieme, že množstvo finančných produktov dostupných na trhu sťažuje bežnému človeku získať prehľad o jednotlivých hypotékach a ich výhodnosti. Naši skúsení finanční poradcovia Vám z ponúk bánk zostavia porovnanie najlepších hypoték, z ktorých nebude žiaden problém vybrať si tú správnu pre Vás.

Vybavovanie úveru na bývanie je často behom na dlhé trate, a preto sa vo Winners Group snažíme našim klientom túto cestu výrazne uľahčiť, ušetriť im ich drahocenný čas a zbaviť zbytočných starostí. S nami získate Vášho asistenta pri vybavovaní hypotéky, ktorý Vám pomôže so zhromaždením všetkých potrebných dokumentov, zabezpečí komunikáciu s bankou a o všetkom Vás podrobne informuje. Pred podpisom zmluvy Vám vysvetlí jednotlivé podmienky a pomôže s vyriešením prípadných nezrovnalostí. V prípade refinancovania súčasného úveru vybaví všetko podstatné v starej a novej banke a Vy si tak úplne bez starostí znížite súčasný úrok a mesačné splátky hypotéky.

Nechajte si aj Vy odborne poradiť a získajte výhodnú formu financovania pre Vaše bývanie.
Winners Hypotéka je aj tu pre Vás!